Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MY_Lang has a deprecated constructor in /home/sedefkulp.com/application/core/MY_Lang.php on line 16
BAKİ SEDEF KULP

İNSAN KAYNAKLARI

MİSYON

Baki Sedef Kulp ailesine şirket hedeflerimiz doğrultusunda kendisini geliştirmeye hazır, işini seven, çevresine ve insana saygılı, yeniliğe açık bireyler kazandırmak.

VİZYON

Baki Sedef Kulp'un kalıcı ve sürdürülebilir başarısı için; şirket hedefleriyle kendi hedeflerini bir tutan, değer katan ve kuruma bağlılığı yüksek insan kaynağına sahip olmak.

HEDEFLERİMİZ

Güvenli, sağlıklı ve çevreye saygılı bir iş ortamı oluşturmak,
Etkin endüstriyel ve sosyal ilişkiler kurarak çalışma barışının devamlılığını sağlamak,
Şirket bütünlüğü içinde gelişimi hızlandırmayı planlamak ve yönetmek,
İnisiyatif almayı ve yaratıcılığı teşvik etmek,
Çalışanlarımızın memnuniyetini ve motivasyonunu artırmak, şirketimize bağlılık duygularını geliştirmek,
Çalışanlarımızın bireysel gelişimini ve yetkinliklerini artırmak, bunları şirketimizin ve çevresinin değişimlerine göre uyarlamak,
Kurumsal bir kariyer yönetimi ve teşvik sistemleri uygulamak,
Ulusal ve uluslar arası projelere ve çalışmalara aktif olarak katılmaktır.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İş sağlığı ve güvenliğinin daha etkin ve sürekli hâle gelmesi için çalışmalar yapmaktayız. Bu doğrultuda işyerlerinin çalışma ortam ve koşullarının iyileştirilmesini ve bunun muhafazasını sağlamak için yönetim kademesinden başlayarak tüm seviyedeki çalışanlara sorumluluklar verilmiştir. Bu sorumluluklar, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmeliklerine uygun şekilde hazırlanmış ve çalışma talimatlarıyla tanımlanmıştır. Olası iş kazalarına karşı gerekli kişisel koruyucular temin edilmiştir.

Tüm çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği konularında alacakları eğitimler her sene başında planlanmakta ve yıl içinde kademeli olarak verilmektedir. Yasal yükümlülüklerimiz çerçevesinde, tehlike sınıflarına göre minimum 12 saat/adam.yıl zorunlu eğitimimizi vermekteyiz. Amacımız üretim faaliyetlerimizin tüm aşamalarını sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında gerçekleştirmektir.

EĞİTİM POLİTİKAMIZ

Personelimizin mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Çalışanlarımızın, performans sonuçları ve kariyer gelişim olanakları göz önüne alınarak belirlenen eğitim ihtiyaçları doğrultusunda şirket içi eğitimler düzenleyerek insan kaynağımızın gelişimini sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Baki Sedef Kulp olarak, çalışanlarımızın performanslarını sürekli olarak takip etmekte ve çalışanlara yönelik değerlendirmeler yapmaktayız. Aylık performans raporları ışığında personellerimizi ödüllendirerek toplam iş memnuniyetini arttırmak ve verimli çalışmayı sağlamak istiyoruz.

İŞ BAŞVURU FORMU KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
EĞİTİM BİLGİLERİNİZ
MESLEK VE İŞ BİLGİLERİNİZ
FİRMA ADI ÇALIŞMA SÜRESİ AYRILIŞ NEDENİ
DİĞER BİLGİLERİNİZ
REFERANS ADI CEP TELEFONU E-POSTA ADRESİ